FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Menu główne

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Menu klubowe

FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Linkownia

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś16
mod_vvisit_counterW tym tygodniu16
mod_vvisit_counterW tym miesiącu16
mod_vvisit_counterWszystkie16516

Aktualnie online: 3 gości online
Twoje IP: 18.232.188.251
Dziś jest 01 Kwi 2020
Archiwum

27-28 czerwca 2014 Stadion Miejski w Ostrołęce. Mocne rockowe powitanie lata!

Trzy imprezy w dwa dni. Zlot Motocyklowy, Motoserce i Festiwal Muzyki Rockowej Rockołęka. W piątek 27 czerwca od godz. 18.00 Zlot Motocyklowy oraz wolna scena, na której zaprezentują się lokalne zespoły. W sobotę 28 czerwca m. in. parada motocykli i akcja Motoserce. Na scenie od godz. 16.00 pojawią się młode rockowe zespoły z całej Polski. Uwieńczeniem wieczoru będzie występ zespołu Luxtorpeda.

Organizatorami odbywającego się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Janusza Kotowskiego „Rockowego powitania lata” są Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne, Klub Motocyklowy PERUN oraz Park Wodny Aquarium.

 

Przez dwa dni – 27 i 28 czerwca Ostrołęka rozbrzmiewała będzie dźwiękami mocnego rocka w wykonaniu m.in. takich zespołów jak Luxtorpeda, Messa, Empatic, Rooster, czy Crowley oraz  potężnego ryku motocyklowych silników. Wszystko to za sprawą dwudniowej imprezy organizowanej pod hasłem „Mocne Rockowe Przywitanie Lata”.

Imprezę rozpocznie zlot motocyklowy, który odbędzie się na stadionie miejskim przy ulicy Witosa. Początek o godzinie 18:00. Jako pierwszy zagra zespół Death Anger. Tego wieczoru na scenie zaprezentują się także Evil Music Dealers, Aterra oraz Alien Removed. Dla wszystkich uczestników zlotu motocyklowego przewidziano bezpłatne pole namiotowe w pobliżu sceny.

Drugi dzień to m.in. Motoserce i Festiwal Muzyki Rockowej Rockołęka z koncertem gwiazdy wieczoru – zespołu Luxtorpeda. Festyn rodzinny z grami i konkursami dla dzieci poprzedzi msza polowa o godzinie 9:00. O godzinie 13:00 ulicami Ostrołęki przejedzie parada skuterów, motocykli i samochodów amerykańskich. Losowanie nagród wśród wszystkich którzy przyłączyli się do akcji Motoserce i oddali krew odbędzie się o godzinie 15:00. Krew oddać można w dniach od 1 do 27 czerwca w punkcie krwiodawstwa w Szpitalu Specjalistycznym przy ulicy Jana Pawła II. Podając hasło „Motoserce” otrzymamy indywidualny numerek upoważniający do wzięcia udziału w losowaniu nagród.

Finałem „Mocnego Rockowego Przywitania Lata” będzie Festiwal Muzyki Rockowej Rockołęka 2014. Jako gwiazda wieczoru o godzinie 20:00 zagra zespół Luxtorpeda. Tego wieczoru na scenie zgra także zespół Rooster, Messa Droga na Ostrołękę oraz Empatic, a festiwal o godzinie 16:00 otworzy Crowley.

Imprezę organizują: Stowarzyszenie Mazowieckie Inicjatywy Społeczne, Klub Motocyklowy Perun, Park Wodny Aquarium, Ostrołęckie Centrum Kultury i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej. Honorowy patronat objął prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski. Wstęp na wszystkie imprezy bezpłatny. Zapraszamy do przywitana z nami tegorocznych wakacji w wyjątkowo mocnym, rockowym stylu.

 

 

naklejki na akcję MOTOSERCE 2014 w Ostrołęce

 

 

 

 

 

Grzmot Peruna 2013

 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 7